Hakkımızda

BİZ


Mağazacılıkta 2003 yılından bu yana hizmet veren BİR GİYİM firması tecrübeli ve çalışkan kadrosuyla girişimlerini günden güne başarıya kavuşturmaktadır.


Modasende.com, yoğun iş ve günlük yaşamından vakit bulup alışveriş yapamayan, sevdiklerine hediye seçmek ve iletmekte güçlük çeken ya da yaşadığı bölgede beğenisine cevap bulamayan, bunun yanında kalite ve marka tutkusundan da ödün vermek istemeyen siz değerli müşterilerine Erkek Giyim, Ayakkabı ve  Aksesuar ihtiyaçlarına bir tıkla kavuşma imkanı sağlıyor.


Moda ile geçen iş yaşantımızı daha büyük kitlelerle tanıştırmanın kaçınılmaz yolu olan online alışverişte başarılı işler çıkarmak için elimizden tüm gayreti gösteriyoruz.

Modasende.com'u tercih etmeniz için birkaç neden;

Modasende.com, sektörde kendini kanıtlamış kaliteli, güvenilir markalarla ve bu markaların distribütörlüğünü yapan deneyimli firmalarla çalışmaktadır.

Modasende.com, mağazacılık deneyimiyle müşterilerin ne istediğini, hangi ürün ya da markalara ilgilendiğini, hangi ürünleri talep ettiğini gözlemleyerek ürün yelpazesini bu bilgiler doğrultusunda geliştirmektedir.

Modasende.com, piyasada rağbet görmüş ya da kampanyalarla duyurusu yapılmış olan ürünlerin ve sitede olmayan ürünlerin kalitesini kanıtlamış bir ürünse temin edilmesine çalışmaktadır...

Modasende.com'un, tüm ürünleri üretici / ithalatçı firma garantisi altındadır. Ayıplı-Arızalı ürünlerin değişim ya da onarımının mümkün olduğu kadar kısa sürede yapılmasına özen göstermektedir.

Modasende.com, tüm ürünlerde farklı ödeme ve indirim avantajları sunmakta ve zaman zaman yapılan kampanyalarla da bu avantajları maksimum düzeye çıkarmaktadır.

Üzerinde ısrarla durduğumuz kaliteli, güvenilir, markalı ürünlerle ve karşılıklı güven alışverişine dayalı hizmet anlayışıyla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulmasını hedefliyoruz.